Bitcoin Borsası Nedir

Bitcoin başlangıçta düşünülenden daha hızlı bir ivme kazanıyor. Dünyanın dört bir yanındaki insanlar bu konu hakkında konuşmaya başladılar ve birçok yeni başlangıç ​​sayesinde, teknik olmayan insanlar bile bugünlerde Bitcoin satın alabiliyorlar. Birçok Bitcoin borsası seçeneği mevcuttur. Borsaların çoğu banka havalesi yoluyla para kabul eder ve en iyi kısmı, Bitcoin ülkenizde yasadışı olmadığı sürece, dünyanın herhangi bir yerinden kullanabilirsiniz. Bitcoin almanıza veya satmanıza yardımcı olacak en iyi Bitcoin ticaret platformlarına bakmalısınız. Anında Bitcoins satın almak için bir web sitesi arıyorsanız, bazı güvenilir seçenekler var.

bitcoin borsası

Bitcoin Borsası Seçenekleri

Binance, etrafındaki en büyük ekosistemi yaratan en büyük ve hızla büyüyen Bitcoin borsası olarak bilinir. ICO’dan bugüne kadar muazzam bir şekilde büyüdü ve şimdi dünyanın en iyi 10 Bitcoin borsası içindedir. Binance, Malta merkezlidir ve Bitcoin için en büyük pazarı sunar. Merkezi bir borsa olan Binance, işini büyütmek için benzersiz bir çaba harcadı ve aynı zamanda günlük işlemciler için iyi bir indirim sağlıyor.

Binance’e başlamak için e-posta kimliğinizi kullanarak kaydolmanız gerekir ve işlem oldukça basit ve hızlıdır. Binance, muhtemelen daha uzun süre HODL edebileceğiniz diğer şifreleme aracı olan BNB adlı yerel bir madeni para sunuyor. BNB jetonunu tutarsanız, işlem faaliyetinizde %25 indirim alabilirsiniz.
CEX, en güvenilir Bitcoin borsalarından biridir. Ücretleri, endüstri standardı olan sadece% 0.25’tir. Güvenlik birinci sınıf ve banka kartı, SWIFT, SEPA, ACH ve Cryptocurrency gibi birden fazla ödeme seçeneğini destekliyor.
​​​​​​​
CEX ayrıca Bitcoin ile ilgilenen herhangi bir borsa için sahip olması gereken USDT’yi de destekler. CEX, Shrimpy, 3Commas gibi tüm önemli kripto işlem araçları tarafından desteklenmiştir. Hizmetlerini ABD’nin 31 eyaleti dahil olmak üzere tüm dünyadaki yetki alanlarında sunmaktadırlar. Şirket 2013 yılında kuruldu ve İngiltere ve ABD’de ofisleri bulunuyor.

Bittrex temiz tasarıma ve kolay kullanılabilirliğe sahiptir. Bir kerede 190’dan fazla şifreleme parası ticareti yapma seçeneği sunan ABD merkezli bir şifreleme para birimi değişimidir. Onlar iyi düzenlenmiş ve mevcut ABD kurallarının tümüne uygundur, bu nedenle kripto kullanıcılarının fonlarının güvenliği konusunda endişelenmelerine gerek yoktur.

Bittrex, dünyadaki tüm borsaların en büyük BTC işlem hacimlerinden birini gerçekleştirmektedir. Bittrex’e başlamak için e-posta kimliğinizden kaydolmanız ve giriş yapmanız gerekir, ancak para çekmek için kimlik belgelerinizi ve telefon numaranızı göndererek ve daha yüksek limitler için iki faktörlü kimlik doğrulamasını etkinleştirerek bir KYC yapmanız gerekir.

 

One thought on “Bitcoin Borsası Nedir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir