İnternetten Para Kazanma

İnternet ağının oldukça geliştiği bu yüzyılda hemen hemen hepimiz kolay para kazanmanın yollarını arıyoruz. Peki sürekli internette vakit geçiren bizler bunu nasıl lehimize çevirebiliriz?

internetten para kazanma yolları neler?

Online Anket Doldurarak Nasıl Para Kazanabilirim?

İnternetten para kazanma yollarından biri en sık duyduğumuz online anket doldurma yöntemi. Toluna ve apinio adlı siteler üyelerine mail aracılığıyla anket göndermektedir. Üyeler maillerine gelen anketleri doldurarak belli bir puan veya ücret alırlar. Ve bu kazanç sitenin belirlediği sınıra ulaşınca para çekme veya ödül almaya dönüştürülebiliyor. Toluna web sitesi online anketleri kaç dakika süreceğini ve karşılığında kaç puan kazanacağını üyelerine mail yolu ile bildiriyor. Üye ankete başlar ve tamamlayabilirse puanları hesabına eklenir. Topladığınız puan 40 bine ulaştığında sitenin ödüller butiğinden alış veriş yapabilirsiniz. Ödüller arasında en cazip geleni kontör kartıdır. Toluna bunu da cy.send aracılığıyla gerçekleştirir.

internetten para kazanma

Apinio web sitesi de yine online anket doldurarak para kazanacağınız bir anket sitesi. Mailinize gelen anketin ücreti de belirtilmektedir. Anketi doldurduğunuz takdirde kazancınız hesabınıza ekleniyor. Biriktirdiğiniz miktar 20 TL’ye ulaştığında ise yemeksepeti.com web sitesinde kullanabileceğiniz 20 TL’lik kupon mailinize iletiliyor. Bu kupon kodunu yemeksepeti.com adresinden yapacağınız siparişinizin ödeme sayfasına girerek kullanabiliyorsunuz.

Anket doldurarak para kazanabileceğiz internetten para kazanma yollarından biri de Jtn panel. Jtn panel de puanlarınızı nakite dönüştürebilirsiniz için 1000 puan biriktirmeniz gerekiyor. Yine üye olurken kullandığınız mail adresinize gelen anketleri doldurmanız gerekiyor. 1000 puan biriktirdikten sonra puanlarınızı 60 TL olarak alabiliyorsunuz. Jtn panel size para çekmek için bir kaç seçenek sunuyor. Para transferini  Skrill veya PayPal aracılığı ile yapabiliyorsunuz. Ülkemizin PayPal ile anlaşmadı sonlandığından ve yenilenmediğinden bu yolu kullanmanız mümkün değil. Diğer bir ödeme yöntemi olan Skrill aracılığıyla para transferinizi gerçekleştirebilirsiniz. Skrill transfer ücreti olarak belli bir miktar kesinti yapmaktadır. Geri kalan ücret size ait bir banka hesabınıza aktarılacaktır.

Bu 3 site hala aktif olarak anket doldurarak para kazanma imkanını sunmaya devam ediyor. Her birinden kesin olarak ödeme alan kullanıcılar mevcut. Üye olarak para kazanmaya başlayabilirsiniz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir